Úspěchy našich žáků ve školním roce 2016/2017

Ve školním roce 2016/2017 se žáci naší školy účastnili okresního kola matematické olympiády, Pythagoriády a recitační soutěže. Kromě toho proběhlo také školní kolo olympiády v českém jazyce, matematické soutěž Klokan a Náboj Junior.  

 

Do okresního kola matematické olympiády postoupili tito žáci: Tina Bébarová, Rostislav Břoušek (6. třída). 

Tina Bébarová se stala úspěšnou řešitelkou a umístila se na děleném 4. místě.

Zde si můžete prohlédnout diplomy: 

Diplom_OK_MO_2016_2017.pdf

 

Do okresního kola Pythagoriády na základě výborného výsledku ve školním kole postoupil Rostislav Břoušek (6. třída). 

Stal se úspěšným řešitelem a umístil se na děleném 2. místě. 

diplom_OK_Pyth_2016_2017.pdf

 

V okresním kole recitační soutěže nás reprezentovali Jakub Kozák (2. třída), Jolana Honzáková (3. třída), Eliška Břoušková (4. třída) a Zuzana Ondráčková (4. třída). 

 

Ve florbalovém turnaji v Brně se na třetím místě umístil tým ve složení Jan Uher, Zdeněk Kovář, Tomáš Kopřiva, Petr Čáp a Jakub Frydryšek (všichni 7. třída). 


 

Úspěchy našich žáků ve školním roce 2015/2016

Ve školním roce 2015/2016 se žáci naší školy účastnili okresního kola matematické olympiády, fyzikální olympiády a recitační soutěže. Kromě toho proběhlo také školní kolo olympiády v českém jazyce, matematické soutěže Klokan a Pangea.  

Do okresního kola matematické olympiády postoupili tito žáci: Jan Uher, Adam Řehořek, Tomáš Kopřiva (všichni 6. třída) Dominik Kozák (7. třída).

Zde si můžete prohlédnout diplomy za jednotlivé kategorie: 

Diplomy_MO.pdf
 

V okresním kole fyzikální olympiády naši školu reprezentovali Dominik Kozák (7. třída), Luther Siakhel (8. třída) a Tomáš Petko (9. třída). Oběma za reprezentaci děkujeme. 

Zde si můžete prohlédnout diplomy:

Diplomy_FO.pdf

 

V okresním kole recitační soutěže nás reprezentovali Kryštof Zeman (5. třída) a Lukáš Vlačuha (2. třída). Lukáš Vlačuha se umístil na druhém místě a postoupil do krajského kola, kde získal diplom za cenu diváků. 


 

Úspěchy našich žáků ve školním roce 2014/2015

Ve školním roce 2014/2015 se žáci naší školy účastnili okresního kola matematické olympiády, fyzikální olympiády a olympiády v angličtině. Kromě toho proběhlo také školní kolo olympiády v českém jazyce, matematické soutěže Klokan, Pythagoriáda a nově také Pangea.  

Do okresního kola matematické olympiády postoupili tito žáci: Dominik Kozák (6. třída), Luther Siakhel (7. třída), Tomáš Petko (8. třída).

Zde si můžete prohlédnout diplomy za jednotlivé kategorie: 

diplomy_MO.pdf

 

V okresním kole fyzikální olympiády naši školu reprezentovali Tomáš Petko (8. třída) a Vojtěch Hanč (9. třída). Oběma za reprezentaci děkujeme. 

Zde si můžete prohlédnout diplomy:

diplomy_FO.pdf

 

Adéla Uhrová (9. třída) naši školu reprezentovala v konverzační soutěži v anglickém jazyce. Umístila se na krásném šestém místě. 

Daniela Švédová (2. třída) se zúčastnila výtvarné soutěže Albatrosu a získala ocenění poroty. 

 

Žáci naší školy, především současného 9.ročníku, se minulý rok účastnili soutěže „Tradiční řemesla regionu“ s projektem s názvem: „Po stopách hrnčířů v regionu“. Soutěž vyhráli a jako odměnu získali celodenní exkurzi do Strážnice a okolí nejen pro sebe, ale i pro své spolužáky 7. a 8. ročníku.

Více zde: https://www.zsamsbohdalice.cz/news/za-odmenu-do-straznice/

 

Tým ve složení Vojtěch Hanč (branka), Jiří Fabok, Adam Zabloudil, Royal Siakhel a Martin Pelc se umístil na třetím místě Vánočního florbalového turnaje na ZŠ Elišky Přemyslovny v Brně. 


 

Úspěchy našich žáků ve školním roce 2013/2014

Ve školním roce 2013/2014 se žáci naší školy účastnili okresního kola matematické a fyzikální olympiády a nově také olympiády v angličtině a Pythagoriády. 

Do okresního kola matematické olympiády postoupili tito žáci: Jiří Karabina (6. třída), Luther Siakhel (6. třída), Tomáš Petko (7. třída), Leona Ševčíková (7. třída) a Vojtěch Hanč (8. třída). 

V kategorii Z6 dosáhl Luther Siakhel výborného 2. místa.

V kategorii Z7 se nejlépe umístil Tomáš Petko (8 místo, úspěšný řešitel). 

V kategorii Z8 se Vojtěch Hanč umístil na 7. místě. 

Zde si můžete prohlédnout výsledkové listiny a diplomy za jednotlivé kategorie: 

diplomy_MO.pdf
vysledkova_listina_MO_OK_2013_2014.pdf
 

V okresním kole fyzikální olympiády pro 7. ročník (Archimediádě) naši školu reprezentovali Tomáš Petko a Leona Ševčíková. Archimédiáda byla rozdělena na tři části a kromě teortických znalostí bylo potřeba poradit si i s praktickou úlohou. Tomáš Petko se umístil na krásném třetím místě. Leona Ševčíková na místě čtrnáctém. V kategorii osmých tříd nás reprezentoval Vojtěch Hanč

Zde si můžete prohlédnout výsledkové listiny a diplomy:

diplomy_FO.pdf
vysledkova listina Archim 2014.xls
 

V letošním roce se naše škola účastnila také okresního kola matematické soutěže Pythagoriáda, kde nás reprezentoval Jiří Karabina. Umístil se na osmém místě. 

listina_OK_pyth.pdf

 

Adéla Uhrová naši školu reprezentovala v konverzační soutěži v anglickém jazyce. Umístila se na krásném třetím místě. 

 

Úspěchy našich žáků ve školním roce 2012/2013

Ve školním roce 2012/2013 se žáci naší školy účastnili okresního kola matematické a fyzikální olympiády. 

Do okresního kola matematické olympiády postoupili tito žáci: Tomáš Petko (6. třída), Simona Doupovcová, Adéla Uhrová a Vojtěch Hanč (všichni 7. třída). 

V kategorii Z6 dosáhl Tomáš Petko výborného 7. místa a stal se úspěšným řešitelem. 

V kategorii Z7 se nejlépe umístila Adéla Uhrová, umístila se také na 7. místě. 

Zde si můžete prohlédnout výsledkové listiny a diplomy za jednotlivé kategorie: 

Vysledkova_listina_OK_MO_Z6.pdf 
Vysledkova_listina_OK_MO_Z7.pdf 

Pametni_listy_MO_OK.pdf (634693)


V okresním kole fyzikální olympiády pro 7. ročník (Archimediádě) naši školu reprezentovala žákyně sedmé třídy Adéla Uhrová. Archimédiáda byla rozdělena na tři části a kromě teortických znalostí bylo potřeba poradit si i s praktickou úlohou. Adéla se umístila na krásném šestém místě.

Zde si můžete prohlédnout výsledkovou listinu a účastnický list. 

vysledkova listina.xls (26112)

Ucastnicky_list.pdf (224195)